ارسال  پیام  
گیرنده
  اخبار و اطلاعیه های مدرسه  
کلاس جبرانی درس زیست شناسی دوازدهم
دانش آموزان پایه دوازدهم تجربی
به اطلاع می رساند کلاس جبرانی درس زیست شناسی در روز چهار شنبه در ساعت 13 برگزار می شود.

دریافت محتوای دروس پایه دوازدهم
جهت دریافت محتوای درسی دروس مختلف می توانید از بخش جزوات درسی در نوار ابزار سایت بخش پایه دوازدهم استفاده نمایید.
هم اکنون فایل جزوه جلسه اول درس زبان انگلیسی آماده دریافت می باشد.

تغییر زمان کلاس دینی و هندسه
به اطلاع دانش پژوهان عزیز می رسانیم کلاس درس هندسه این هفته از روز یکشنبه مورخ 99/4/22 به روز چهارشنبه مورخ 99/4/25 ساعت 14:45 و کلاس دینی از روز یکشنبه مورخ 99/4/22 به روز دوشنبه مورخ 99/4/23 ساعت 7:45 صبح موکول شد.

برنامه زمانی کلاس های مجازی پایه دوازدهم
برنامه زمانی کلاس های مجازی پایه دوازدهم به شرح زیر است:
 
 
 
 

اطلاعیه آغاز کلاس های مجازی پایه دوازدهم

بسمه تعالی

قابل توجه دانش آموزان گرامی پایه دوازدهم سال 1399-1400

ضمن خوش آمد گویی به شما دانش پژوهان عزیز به اطلاع می رساند نحوه ورود و استفاده ازکلاسهای مجازی در بخش در نظرگرفته شده روی وب سایت دبیرستان اطلاع داده خواهد شد.

برای این منظور توجه به نکات ذیل ملزم و ضروری است :

1- حضور کلیه دانش آموزان رأس ساعت در کلاس درس آنلاین مطابق برنامه ارائه شده الزامی است و حضور و غیاب دانش آموزان در زمان های متفاوت توسط مدیر پایه دوازدهم انجام خواهد گرفت.

2- عدم حضور در سه نوبت از کلاس های مجازی به منزله خروج دانش آموزان از کلاس های کنکور تلقی شده و به مدیریت واحد آموزشی ارجاع خواهند شد.

3- برنامه مطالعاتی در فضای مدبر ارائه شده است.ثبت زمان های مطالعاتی شما عزیران در سامانه مذکور مبرم و ضروری است. و همه روزه این برنامه توسط پشتیبان ها مورد بررسی و تحلیل دقیق قرار خواهد گرفت.

4- روز های پایانی هر هفته آزمونی در فضای مجازی مطابق با دروس خوانده شده در همان هفته برگزار می گردد. لازم به توضیح است که زمان برگزاری آزمون و نیز تحلیل و آنالیز آن متعاقباً اغلام خواهد شد.

5- جزوه های مورد نیاز برای هر درس توسط دبیر مربوطه تعیین می گردد و مدیر پایه در گردآوری و تحویل به موقع کتاب و جزوات درخواستی، رأساً عمل خواهد نمود.

6- اطلاع رسانی در تمامی موارد موردنیاز از طریق کانال های پیام رسان هر کلاس به صورت مجزا انجام خواهد پذیرفت که مدیریت کانال های فوق الذکر به عهده کادر اجرایی دبیرستان می باشد.

7- مسئولیت رسیدگی به امور دانش آموزان در زمینه برنامه ریزی، تکمیل کاربرگ، پیگیری وضعیت درسی هر کلاس به عهده پشتیبان ویژه آن کلاس بوده و در صورت بروز هر گونه اختلال و قصور از جانب دانش آموزان، فرد موردنظر به کمیته انضباطی دبیرستان ارجاع شده و تصمیم گیری نهایی در آنجا صورت خواهد گرفت.

و من الله التوفیق

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35  آرشیو خبر‌ها
 
   
 
  تبریک تولد  
 
سالروز تولدتان مبارک
پوریا اصانلو
روز تولد : 25 تیر

 
     
  ورود به اتوماسیون  
   
     
  سایتهای مفید  
 
 
     
  تعداد بازدیدکنندگان  
 
امروز
دیروز
ماه جاری
امسال
مجموع