در این بخش آزمون آنلاین ارزیابی میزان آگاهی دانش آموز از بخش های مربوط به دانش آموز در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و آگاهی از میثاق نامه دانش آموز قرار می گیرد.
لازم به ذکر است که دانش آموز با وارد شدن به بخش ویژه سند تحول بنیادین و مطالعه اجمالی کلیه اسناد مندرج در آن و به خاطر سپردن بخش هایی که مختص دانش آموز شرح داده شده ، میبایست با کاربری دانش آموزی خود در روز و ساعتی که متعاقبا اعلام می شود وارد این بخش شده و به سوالات پاسخ دهد (از آنجا که سوالات تستی میباشد زمان بسیار محدود و در حد انتخاب گزینه میباشد )
به دانش آموزانی که بالاترین درصد را از این آزمون کسب نمایند جوایز نقدی اهدا شده و به کلیه دانش آموزانی که بیش از نیمی از سوالات را درست پاسخ دهند مورد مثبت انضباطی در پرونده آنها ثبت شده که یک نمره به انضباط آنها اضافه می کند
 
 
     
   
 
  برنامه اول-کیفیت بخشی به فعالیت آموزشی مدرسه  آمار   آخرین پاسخ
نظرات و پیشنهادات
0 مطلب
0 پاسخ

کاربر ناشناس
  برنامه دوم-برنامه ریزی جهت هوشمند سازی مدرسه  آمار   آخرین پاسخ
نظرات و پیشنهادات
0 مطلب
0 پاسخ

کاربر ناشناس
  برنامه سوم-پشتیبان تحصیلی دانش آموزان پایه اول تا چهارم  آمار   آخرین پاسخ
نظرات و پیشنهادات
0 مطلب
0 پاسخ

کاربر ناشناس
  برنامه چهارم-اجرای برنامه کیفیت بخشی آموزشی جهت پایه های اول تا چهارم  آمار   آخرین پاسخ
نظرات و پیشنهادات
0 مطلب
0 پاسخ

کاربر ناشناس
  برنامه پنجم-برگزاری آزمون های پیشرفت تحصیلی و کنکور های آموزشی  آمار   آخرین پاسخ
نظرات و پیشنهادات
0 مطلب
0 پاسخ

کاربر ناشناس
 
     
   
با توجه به برنامه عمل تنظیم شده از دفتر مدیریت و برنامه ریزی دبیرستان برای سال تحصیلی 98-97 و لزوم ارزیابی و سنجش این برنامه ها در هر مرحله از عمل ، خواهشمند است جهت بهبود کیفیت به سوالات زیر با دقت پاسخ دهید.
با تشکر
 
 
1. برنامه اول-کیفیت بخشی به فعالیت آموزشی مدرسه: با توجه به تغییرات صورت گرفته و گذشت چهار ماه از سال تحصیلی جدید،کیفیت آموزش و وضعیت تحصیلی نسب به سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
2. برنامه دوم-برنامه ریزی جهت هوشمند سازی مدرسه: با توجه به روند هوشمند سازی در مدارس و مزایا و معایب آن ، به نظر شما برای سال تحصیلی آینده کلیه کلاس ها هوشمند شوند یا نه ؟

3. برنامه سوم-پشتیبان تحصیلی دانش آموزان پایه اول تا چهارم: با توجه به گذشت چهار ماه از سال تحصیلی و فعالیت آقای آل کثیر بعنوان مشاور و آقای پهلوانی در پایه چهارم ، آیا از مشاوره آنان بهره برده اید ، تاثیر پذیری را چه میزان ارزیابی می کنید؟4. برنامه چهارم-اجرای برنامه کیفیت بخشی آموزشی جهت پایه های اول تا چهارم: با توجه به فعالیت های انجام شده در این عرصه که عمده آنها 1.پرسش های مستمر هفتگی2.افزایش ساعت درس های پرتجدید3.برگزاری کلاس های فوق برنامه در روز پنج شنبه ، بوده است آیا این اقدامات را در جهت بهبود و تقویت بنیه علمی دانش آموز موثر می دانید؟5. برنامه پنجم-برگزاری آزمون های پیشرفت تحصیلی و کنکور های آموزشی: به نظر شما برگزاری آزمون های داخلی و جامع به چه میزان تسلط شما را برای بالا بردن روحیه و شرایط آمادگی برای امتحانات و کنکور افزایش می دهد؟